TNPW0603205RBYTA
MFR.Part #
TNPW0603205RBYTA
JLCPCB Part #
C4197588
Description
-55℃~+125℃ 100mW 205Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount