TNPW06031K02BYEA
MFR.Part #
TNPW06031K02BYEA
JLCPCB Part #
C1717677
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 125mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS