TNPW060318K4BETA
MFR.Part #
TNPW060318K4BETA
JLCPCB Part #
C4273187
Description
-55℃~+125℃ 100mW 18.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount