TNPW060318K4BECN
MFR.Part #
TNPW060318K4BECN
JLCPCB Part #
C1730028
Description
-55℃~+125℃ 100mW 18.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount