TNPW0603189KDETA
MFR.Part #
TNPW0603189KDETA
JLCPCB Part #
C4339551
Description
-55℃~+125℃ 100mW 189kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount