TNPW060317K4BYEA
MFR.Part #
TNPW060317K4BYEA
JLCPCB Part #
C1717690
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS