TNPW060315K4BXEN
MFR.Part #
TNPW060315K4BXEN
JLCPCB Part #
C1727704
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS