TNPW060314K0BHTA
MFR.Part #
TNPW060314K0BHTA
JLCPCB Part #
C4134171
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 14kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount