TNPW0603140KBYEA
MFR.Part #
TNPW0603140KBYEA
JLCPCB Part #
C4031779
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS