TNPW0603133RDHTA
MFR.Part #
TNPW0603133RDHTA
JLCPCB Part #
C2136187
Description
-55℃~+125℃ 100mW 133Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount