TNPW0603118RDETA
MFR.Part #
TNPW0603118RDETA
JLCPCB Part #
C2136314
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 118Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount