TNPW0603102RBEEN
MFR.Part #
TNPW0603102RBEEN
JLCPCB Part #
C1726435
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS