TNPW0603100RBYTA
MFR.Part #
TNPW0603100RBYTA
JLCPCB Part #
C4012138
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 100Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount