TNPW040295K3BETD
MFR.Part #
TNPW040295K3BETD
JLCPCB Part #
C1721430
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 50V 62.5mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount