TNPW04028K66BEED
MFR.Part #
TNPW04028K66BEED
JLCPCB Part #
C2088658
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS