TNPW04028K25BETD
MFR.Part #
TNPW04028K25BETD
JLCPCB Part #
C1721971
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 50V 62.5mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount