TNPW040282K0FHED
MFR.Part #
TNPW040282K0FHED
JLCPCB Part #
C4161453
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS