TNPW0402820RBEED
MFR.Part #
TNPW0402820RBEED
JLCPCB Part #
C1694660
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 820Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS