TNPW0402750RBYEP
MFR.Part #
TNPW0402750RBYEP
JLCPCB Part #
C4150543
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS