TNPW040262K0BHED
MFR.Part #
TNPW040262K0BHED
JLCPCB Part #
C1714368
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS