TNPW040260K4BETD
MFR.Part #
TNPW040260K4BETD
JLCPCB Part #
C1721618
Description
-55℃~+125℃ 50V 60.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount