TNPW040259R0BEED
MFR.Part #
TNPW040259R0BEED
JLCPCB Part #
C1714506
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 59Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS