TNPW040248R7BYEP
MFR.Part #
TNPW040248R7BYEP
JLCPCB Part #
C1719737
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS