TNPW040243K0BYEP
MFR.Part #
TNPW040243K0BYEP
JLCPCB Part #
C20250799
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS