TNPW040236K1BETD
MFR.Part #
TNPW040236K1BETD
JLCPCB Part #
C1720899
Description
-55℃~+125℃ 36.1kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount