TNPW040227K1BEED
MFR.Part #
TNPW040227K1BEED
JLCPCB Part #
C4266737
Description
-55℃~+155℃ 27.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS