TNPW0402229RBYTD
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW0402229RBYTD
JLCPCB Part #
C4247845
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 229Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount