TNPW04021K27BETD
MFR.Part #
TNPW04021K27BETD
JLCPCB Part #
C1718651
Description
-55℃~+125℃ 1.27kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount