TNPW04021K13BEED
MFR.Part #
TNPW04021K13BEED
JLCPCB Part #
C2089138
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS