TNPW0402182RBETD
MFR.Part #
TNPW0402182RBETD
JLCPCB Part #
C1718315
Description
-55℃~+125℃ 182Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount