TNPW0402118RBETD
MFR.Part #
TNPW0402118RBETD
JLCPCB Part #
C3935658
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 118Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount