TNPW02013K01BEED
MFR.Part #
TNPW02013K01BEED
JLCPCB Part #
C1513406
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.01kΩ 75mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS