TNPW020122R0BEED
MFR.Part #
TNPW020122R0BEED
JLCPCB Part #
C4068564
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS