TNPV12102M13BEEN
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPV12102M13BEEN
JLCPCB Part #
C3971460
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2.13MΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS