TNPU12069K53BZEN00
MFR.Part #
TNPU12069K53BZEN00
JLCPCB Part #
C4341252
Description
-55℃~+125℃ 250mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS