TNPU120695K3AZEN00
MFR.Part #
TNPU120695K3AZEN00
JLCPCB Part #
C4325258
Description
-55℃~+125℃ 250mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS