TNPU12064K30BZEN00
MFR.Part #
TNPU12064K30BZEN00
JLCPCB Part #
C4124831
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS