TNPU1206300KBZEN00
MFR.Part #
TNPU1206300KBZEN00
JLCPCB Part #
C4333197
Description
-55℃~+125℃ 250mW 300kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS