TNPU1206237RBZEN00
MFR.Part #
TNPU1206237RBZEN00
JLCPCB Part #
C4306307
Description
-55℃~+125℃ 237Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS