TNPU1206221RAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206221RAZEN00
JLCPCB Part #
C3918973
Description
-55℃~+125℃ 221Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS