TNPU120620K5AZEN00
MFR.Part #
TNPU120620K5AZEN00
JLCPCB Part #
C4060978
Description
-55℃~+125℃ 20.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS