TNPU1206162KBZEN00
MFR.Part #
TNPU1206162KBZEN00
JLCPCB Part #
C4029605
Description
-55℃~+125℃ 162kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS