TNPU1206130RAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206130RAZEN00
JLCPCB Part #
C4093418
Description
-55℃~+125℃ 130Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS