TNPU1206124KBZEN00
MFR.Part #
TNPU1206124KBZEN00
JLCPCB Part #
C3951660
Description
-55℃~+125℃ 124kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS