TNPU1206113RAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206113RAZEN00
JLCPCB Part #
C4076795
Description
-55℃~+125℃ 113Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS