TNPU080590K9BZEN00
MFR.Part #
TNPU080590K9BZEN00
JLCPCB Part #
C4324105
Description
-55℃~+125℃ 125mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS