TNPU080580K6BZEN00
MFR.Part #
TNPU080580K6BZEN00
JLCPCB Part #
C4104740
Description
-55℃~+125℃ 125mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS