TNPU08055K23BZEN00
MFR.Part #
TNPU08055K23BZEN00
JLCPCB Part #
C4135617
Description
-55℃~+125℃ 125mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS