TNPU080553K6AZEN00
MFR.Part #
TNPU080553K6AZEN00
JLCPCB Part #
C4110736
Description
-55℃~+125℃ 125mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS