TNPU08054K42AZEN00
MFR.Part #
TNPU08054K42AZEN00
JLCPCB Part #
C4333296
Description
-55℃~+125℃ 125mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS